O mnie

 

Firma zajmuję się importem silników sterowników i innych komponentów służących do elektryfikacji pojazdów. Posiadam w ofercie produkty dobrych i sprawdzonych marek takich jak MXUS, Golden Motor, QS motor, Sabvoton i wiele innych. Wszystkie rzeczy, które oferuję swoim klientom, znam dobrze. Pracowałem na nich. Używałem w swoich projektach, jak i w projektach swoich klientów. Spędziłem wile niezapłaconych godzin, ucząc się, testując, bawiąc się oraz inwestując swoje środki w pasję, którą są pojazdy elektryczne. Teraz chciał bym moją wiedzę wykorzystać w pracy zawodowej. Oferując wam tower doradztwo doświadczenie oraz usługi.
Usługowo zajmuję się budową systemów zasilania oraz instalacją napędów elektrycznych do wielu typów pojazdów takich jak samochody, rowery, łodzie motorowe. Specjalizujemy się w instalacjach elektrycznych silników zaburtowych wysokiej mocy, jesteśmy jedyną firmą, która ma doświadczenie praktyczne i nie jeden taki projekt na swoim koncie. Możemy pochwalić budowa najszybszej motorówki elektrycznej w Polsce której moc przekracza 50kW. Na zamówienie klienta od podstaw budujemy rowery elektryczne klasy superbike(custome ebike) instalujemy napędy do tradycyjnych rowerów.
Realizujemy projekty dla klientów indywidualny i firm z Polski Niemiec, Holandii, Dani.
Jestem również projektantem oraz wykonawcą ram customowych, na których buduję swoje rowery. Na życzenie klienta buduję również ebike na ramach firma takich jak: Falcon, Vectror, Qulbix, oraz tych dostarczanych przez klientów.
Wykonując swoją pracę korzystam z najnowszych rozwiązań takich jak oprogramowanie CAD precyzyjna obróbka metali cnc, cięcie laserowe , zginarki numeryczne. Wszystko w trosce i najwyższą jakość usług.
Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Jestem osobą, która cieszy się każdym nowym projektem, w którym bierze udział. Zawsze do każdego klienta czy też projektu podchodzę indywidualnie. Starając się zapewnić przemyślane oraz sprawdzone rozwiązanie.
Hej jesteś zainteresowany tym, co robię? Podobają ci się moje pojazdy? Chciałbyś coś zbudować, ale nie wiesz, czy darz radę. Zadzwoń do mnie chętnie udzielę ci potrzebnych informacji  :) Kontakt
Wiele przydatnych  informacji znajdziesz również na mojej stronie . Pozdrawiam Tomasz